E-ticaret artık daha kolay

Operasyonlarınızı kolaylaştıran özellikleri keşfedin.

ERP Entegrasyonuna Yeni Nesil Çözümler

Muhasebe programınızı Labs ile entegre ederek tüm süreçlerinizi otomatik hale getirebilirsiniz.

Ürün kartı aktarımı, stok & fiyat, sipariş ve iade faturası entegrasyonları sayesinde operasyonlarınızı %60 daha verimli hale getirin.

Ürün Kartı Aktarımı

Fiyat ve Stok Senkronizasyonu

Sipariş Aktarımı

İade Faturası Entegrasyonu

Pazaryeri Entegrasyonu

Trendyol, Hepsiburada, N11, Amazon, Lidyana, Morhipo, Pazarama ve Çiceksepeti mağazanızı entegre edin, e-ticareti tek bir yerden yönetin. Stok ve fiyatlarınızı tüm pazaryerleriyle senkronize olarak güncelleyin.

Hızlı Market Entegrasyonu

Uçtan uca hızlı market entegrasyonları ile stok ve fiyat senkronizasyonlarınız artık kontrol altında. İster XML ister JSON veri kaynağından ürünlerinizi ekleyin; stok, fiyat ve sipariş yönetimini tek bir yerden kontrol edin.

Gelişmiş E-ticaret Sitesi

Gelişmiş Shop API altyapısı ile birlikte Labs'a direkt entegre çalışan e-ticaret siteleri oluşturun, kolayca yönetin, dilediğiniz gibi tasarlayın. Ürün yönetimi, güvenli ödeme sistemleri ve sipariş süreçlerini içeren gelişmiş API'lerimiz sayesinde hemen bugün e-ticaret sitesi kurmaya başlayın.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Kullancı dostu arayüzümüz sayesinde tüm işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirin.

Kolay ürün yönetimi

Ürün yönetim ekranında depolarınız arasında geçiş yapın, fiyat ve stoklarınızı anlık olarak görüntüleyin ve ürünlerinizi düzenleyin.

Kolay sipariş yönetimi

E-ticaret platformlarından gelen siparişerinizi tek ekranda görüntüleyin, faturalandırma ve kargolama süreçlerini tek ekrandan yönetin.

Kolay iade yönetimi

E-ticaret platformlarında oluşan iade ve değişim taleplerinizi tek ekranda görüntüleyin. Tüm onay, red ve faturalandırma süreçlerinizi kolayca yönetin.

Anlık stok ve fiyat senkronizasyonu

Ürünlerinizin stok ve fiyatlarını kolayca düzenleyin, dilediğiniz pazaryerine satışa açıp/kapatın. Anlık stok ve fiyat güncellemesi gönderin.

Operasyonlarınızı kolay hale getirin

E-ticareti kolay hale getiren özelliklerimizle operasyonlarınızdaki zaman ve finansal maliyetlerinizi azaltın.

Alternatif Barkodlar

Ürünlerinize alternatif barkodlar tanımlayın, her bir barkodu adet veya gramaj bazlı olarak düzenleyin ve ürünlerinizi her zaman senkronize tutun.

Paket Ürünler

Birden çok ürünü tek bir barkod altında birleştirin ve tek bir ürün haline getirin.

Çoklu Depo Yönetimi

Farklı lokasyonlardaki depo veya şubelerinizin stoğunu tek bir ekrandan kontrol edin. Pazaryerlerine dilediğiniz depo veya depoların stoğunu aktarın.

Kolay Fiyat ve Stok Düzenleme

Ürün listeleme ekranında stok ve fiyatlarınızı kolayca düzenleyin, anında pazaryerlerine gönderin.

Fiyat Kuralları

Dilediğiniz pazaryerine zamana, kategoriye, ürüne veya fiyat aralığına göre farklı fiyat kuralları oluşturun.

Gelişmiş E-ticaret Entegrasyonu

Labs Shop API ile hazırladığınız web sitesinizi yada diğer Ticimax ve Ikas gibi diğer e-ticaret platformlarındaki ürün ve siparişlerinizi tek bir ekrandan yönetin.

Kullanıcı Bazlı Yetkilendirme

Gelişmiş kullanıcı yetkilendirmesi ile operasyonel alandaki kullanımı sınırlandırın, müşteri bilgilerini ve yetkisiz erişimleri kontrol altında tutun.

Gelişmiş Raporlama

İster mobil ister masaüstünden, günlük satış ve maliyet raporlarınızı inceleyin, finansal detaylarınızı yakından takip edin.

Ücretsiz Deneyin.

Kararsız mı kaldınız? Problem değil. Tüm özelliklerimizden 14 gün boyunca ücretsiz faydalanabilir, ihtiyacınız olan tüm özellikleri deneyebilirsiniz.
14 Gün Ücretsiz Deneyin

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Bizimle iletişime geçin.